فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند بیمارستانی / جدیدترین لیست قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

جدیدترین لیست قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

لیست قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در مرکز فروش عمده و آنلاین انواع پارچه های بیمارستانی، جدیدترین و به روزترین قیمتی است که هر کارگاه تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی می تواند آن را استعلام کند.
در بازارهای خرید و فروش انواع پارچه بیمارستانی، این کارگاه های تولیدی تازه کار البسه و منسوجات بیمارستانی هستند که نمی دانند چگونه می توانند قیمت تمام شده تولیدی مقرون به صرفه تری داشته باشند.
یکی از راهکارها این است که کارگاه های تولیدی بتوانند لیست قیمت عمده فروشی و در حجم یا تناژ بالا را از طریق فروشندگان در بازار خریداری کرده باشند.
راهکار بعدی آن است که علاوه بر قیمت عمده فروشی، خریداران توانسته باشند قیمت درب کارخانه را هم از سفارش خرید بدهند.
در حال حاضر کدام مرکز فروش پارچه بیمارستانی وجود داشته که هم قیمت درب کارخانه و هم قیمت عمده فروشی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟
آیا سایت گروه بازرگانی پارچه پارادا توانسته است در این حوزه خریدی مطمئن و تضمین شده را برای مشتریان رقم بزند؟
می توانید برای یکبار هم که شده تا پایان این مطلب همراه این سایت فروشگاهی باشید.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت در بازار

همواره در بازارهای داغ خرید و فروش انواع پارچه بیمارستانی، پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت از نرخ فروش بالاتری برخوردار بوده اند.
این پارچه ها با توجه به قیمت پایینی که داشته، می توانند در حجم و تناژهای بالایی مورد خرید و فروش قرار گرفته باشند.
از جمله این پارچه ها می توان به این موارد اشاره کرد:

این پارچه ها گاها بجای یکدیگر نیز کاربرد داشته و در کارگاه های تولید کننده انواع البسه و منسوجات بیمارستانی؛ جایگاه ویژه ای دارند.
شایان ذکر است که در این میان پارچه اسپان باند بیمارستانی به سبب آن که هیچگونه الیافی از تار و پود نداشته، جزو منسوجات بی بافت تلقی شده و با نام های زیر در بازار خرید و فروش پارچه بیمارستانی، مشهور می باشد:

 1. پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
 2. پارچه سوزنی بیمارستانی
 3. پارچه نبافت بیمارستانی
 4. پارچه بی بافت بیمارستانی

این پارچه با وزنی سبک و عرض های متنوع تولید شده و با کالیته رنگی مختلف مناسب سیاست های بیمارستان ها به عرضه می رسد.
اما آیا می دانید که کدام کارخانجات تولیدی پارچه بیمارستانی، بهترین و باکیفیت ترین پارچه های اسپان باند بیمارستانی را تولید و به بازارهای پارچه روانه می کنند؟
چگونه می توان ضمن شناخت این کارخانجات معتبر، سفارش خرید مستقیم از درب این کارخانجات را در کمترین روز کاری و بدون هیچ واسطه ای انجام داد؟

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند بیمارستانی

در کشور ما کارخانجات نساجی پارچه گوناگونی وجود داشته که توانسته اند محصولات باکیفیت و درجه یکی را تهیه و تکمیل کرده و روانه بازارهای فروش نمایند.
تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی از گرانولی با نام پلی پروپیلن و توسط دستگاه های خاصی در کارخانجات نساجی پارچه انجام می گیرد.
این پارچه به شکل بی بافت و بدون هیچ الیافی از تار و پود تولید می گردد و امروزه آن را جزو مهم ترین پارچه های صنعت منسوجات بی بافت نیز به شمار می آورند.
در حال حاضر کارخانجات گوناگونی در اصفهان، تهران و … از جمله تولید کنندگان بهترین کیفیت پارچه های اسپان باند بیمارستانی به شمار می آیند.
پس از تولید و رنگرزی پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، این پارچه ها با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۳۰ الی ۹۰ گرم مخصوص مصارف بیمارستانی به شکل رولی به عرضه می رسند.
ناگفته نماند که به طور کلی پارچه های اسپان باند با گرماژ بالاتر از ۱۶ گرم به فروش می رسند و گرماژ ۳۰ الی ۹۰ گرم مخصوص اغلب مصارف بیمارستانی و بهداشتی یوده است.

بی تردید شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی که توانسته دو اصل کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی را متناسب با هم به فروش برسانند؛ نکته مهم و ارزشمند بلرای مشتریان به شمار می آید.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی

شایان ذکر است که به سبب اهمیت بهداشت و جلوگبری از ورود آلودگی و عفونت به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، پارچه های اسپان باند بیمارستانی نقش پر رنگی در این زمینه ایفا می نمایند.
یک پارچه اسپان باند بیمارستانی با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای گوناگون و سبک می تواند مصارف مختلفی را در بخش های گوناگون بیمارستانی داشته باشند.
مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی را می توان این چنین برشمرد:

 • تهیه انواع لباس های جراحی
 • تهیه شان و گان بیمارستانی
 • ماسک و کلاه یکیار مصرف
 • انواع کاور کفش مخصوص اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه
 • انواع رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی

کالیته رنگی متنوع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی جهت هر یک از مصارف فوق عبارتند از:

 • سفید
 • آبی
 • سبز
 • صورتی
 • آبی نفتی
 • قرمز

اگر چه قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در مقابل سایر پارچه های بیمارستانی، قیمت پایین و ارزانی است، اما همچنان به سبب وجود واسطه ها و دلالان اقتصادی ممکن است خریداران نتوانند خریدی با قیمت منصفانه و معقول را انجام داده باشند.
گاهی مشتریان فکر می کنند که اکر یک مرکز فروش پارچه های بیمارستانی، قیمت ارزان این پارچه ها را عرضه می کند؛ مقصود این است که کیفیت پارچه ها کاملا پایین می باشد.
آیا می دانید که همیشه اینطور نیست و گاهی مقصود از ارزان ترین قیمت پارچه بیمارستانی می توان چیز دیگری باشد؟

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی یعنی نه اینکه شما خریداران قرار است کیفیت پایین این پارچه را با قیمت پایین تر خریداری نمایید.
بلکه باید گفت که مقصود از خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان تر یعنی اینکه شما مشتریان بتوانید این پارچه را با قیمت واقعی و متناسب با کیفیت، مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی خریداری نمایید.
در این صورت است که می توانید با خرید عمده و در حجم بالای انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی، قیمت تمام شده تولیدی کمتر و مقرون به صرفه تری را نیز بهره مند گردیده باشید.

بی شک با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی، ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی برای شما مشتریان در نظر گرفته شده است. کافیست برای یکبار هم که شده به گروه بازرگانی پارچه پارادا اطمینان کرده و همین حالا خرید عمده و مستقیم خود را تجربه نمایید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پارچه اسپان باند

قیمت خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی اغلب توسط نمایندگی های پخش فعال به روز در آمده …

کانال تلگرام اینستاگرام