فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه تترون بیمارستانی / سایت فروش انواع پارچه تترون بیمارستانی | تولید با بهترین کیفیت

سایت فروش انواع پارچه تترون بیمارستانی | تولید با بهترین کیفیت

فروش پارچه تترون بیمارستانی در مراکز مختلف با انواع وزن ها صورت می پذیرد که سایت های عرضه کننده با تخصص کافی به مشتریان و مراجعه کنندگان، اطلاعات لازمه را داده و آن ها را در خرید به بهترین شیوه، یاری می رسانند و تا آخر کار که تحویل سفارششان می باشد، همراهشان هستند.
بصورت انحصاری ۲ گروه باید بر روی محصولات خاص متمرکز باشند تا خریداران که دسته افراد مختلف را مسلما پوشش می دهد، رضایت کامل داشته و از این که در این زمینه فعالیت می کنند، راضی بوده باشند.
این گروه بله، تولید کننده ها و فروشنده ها هستند.
سال های سال است که در ایران در کارخانه های نساجی موجود در شهرهای مختلف، انواع پارچه بیمارستانی در مقصد اول تولید گشته و در مقصد دوم مورد فروش، نمایندگی ها و مراکز عرضه کننده قرار می گیرد.
هر چه از قدمت تولید پارچه مصرفی در ارگان های بهداشتی گذشته، شرکت ها توانسته اند اقدام به عرضه منسوجات باکیفیت تری نموده که نسبت به تولیدات قبل، حداقل یک سر و گردن از نظر مرغوبیت برتری داشته و در سوی مقابل، مورد اسقبال فراوان خریداران واقع شده است.

توجه به جنس و کیفیت، مختص به یک نوع خاص از پارچه های بیمارستانی نبوده و می بایست برای مصرف در این حوضه، بهترین جنس استفاده شود تا مرجوعیتی از جانب بیمارستان ها صورت نگرفته و آن ها را قانع کند که البسه و وسایل دوخته شده که توسط تولیدی ها و خیاطان طرف قراردادشان تبدیل به آن ها شده، مورد مصرفشان قرار گیرد.
اولین اتفاقی که در مورد پارچه های بی کیفیت که قرار به کاربردش در بیمارستان هاست اتفاق می افتد، نارضایتی مشتریان خواهد بود.
مشتری که ناراضی باشد مسلما نه تنها خرید دوباره ای را انجام نمی دهد، بلکه ممکن است لفظی هم این حس را به فروشنده منتقل کند و اقدام به مرجوع نمودن کند.
در قدم بعدی، فروشنده ها به کارخانه دارها و شرکت های مبدا، این نارضایتی را منتقل کرده و آن ها هم دیگر اقدام به فروش محصولات آن شرکت نمی کند چون حوصله دردسر ندارند.
همه این ها موجب می گردد که تولیدات صنایع در مورد پارچه، به فروش نرفته و کارخانه ها با مشکل عدم فروش و خاک خوردن در انبار شرکتشان مواجه شوند.
اگر این عدم نارضایتی که نتیجه تولید پارچه بیمارستانی بی کیفیت است ادامه دار باشد، ورشکستگی کارخانه تولید کننده اعلام گشته و دستگاه ها و ماشین آلات را خاموش کرده و دیگر چرخه تولید در اصطلاح نمی گردد و کارگرها نیز اخراج شده و از کار خود برکنار می شوند.

امروزه آمار فروش بالا در زمینه انواع پارچه مصرفی در مراکز درمانی نشان می دهد این محصول از کیفیت بالا برخوردار بوده و مشکلی را در زمان کاربرد ایجاد نمی کند.
فروش پارچه تترون بیمارستانی که زیاد است هم در کلیه مراکز عرضه که سایت ها نیز جزوش می باشند، حکایت از کیفیت بالایش داشته و مورد خرید مراجعه کنندگان، اغلب در تعداد طاقه های بالا و با رنگ صورتی، آبی و سفید می باشد.
البته که می توان خرید در مورد پارچه های تترون با رنگ های دیگر نیز انجام داد، اما باید به ۲ نکته توجه کرد:

 • باید بصورت سفارشی پارچه با رنگ مورد نظر در کارخانه ابتدا مورد تولید قرار گیرد
 • و حداقل متراز در نظر گرفته برای این تولید، ۱۰۰۰ متر باشد

پس از ثبت سفارش، مدت زمان تحویل پارچه برای خریداران، ۳ روز کاری حداقل می باشد و در کمتر از تایم گفته شده، امکان ارسال وجود ندارد.

سایت فروش پارچه تترون بیمارستانی

انواع پارچه لباس بیمار

انتخاب مواد اولیه درجه یک در تولید هر پارچه ای نقش مهمی را دارد.
برای انوع پارچه بیمارستانی هم که یکی از شرایطش باید کیفیت خوبش باشد، این ضرورت وجود داشته و جتما باید از مواد اولیه مرغوب، این منسوجات را مورد تولید قرار داد.

کار سختی نیست و یک حساب سرانگشتی هم نشان می دهد، هر چه الیاف بکار رفته باکیفیت تر باشد در نهایت محصول خروجی که پارچه است با مرغوبیت بالاتر و جنی بهتری از ماشین آلات کارخانه های نساجی مربوطه که فعال در این حیطه هستند، بدست می آید.

قریب به اتفاق پارچه های خریداری شده که وسایل مورد نیاز بیمارستان ها از آن دوخته می گردد، تبدیل به لباس می شود.
آن هم البسه ای که مورد مصرف افرادی است که تحت عنوان بیمار در مراکز درمانی، پذیرش شده و می بایست طول درمان خود را در آن جا بگذرانند.

انواع پارچه لباس بیمار بیشتر خریداری شده با جنس های ذیل قرار می گیرد:

 • تترون
 • فلامنت فلامنت خالص
 • فلامنت پنبه

در برخی مراکز خصوصی نظیر کلینیک های ترک اعتیاد که نیاز به بستری شدن طولانی مدت و بیشتر از ۱ ماه مراجعه کنندگان باشد، لباس های مصرفی را از پارچه ترگال بیمار ستانی هم می دوزند تا بتواند در تایم های طولانی که مورد کاربرد قرار می گیرد، افت کیفیتی را نداشته و قابل استفاده باشد.

فروش عمده پارچه تترون بیمارستانی در نمایندگی ها

فروش پارچه تترون بیمارستانی

تترون یکی از پارچه های مورد قبول مراکز درمانی برای دوخت هم وسایل مصرفیشان نظیر روتختی، ملحفه و حتی پرده و دیگر موارد می باشد، هم تمایل زیاد دارند البسه های مورد کاربرد بیمارانشان را از این پارچه بدوزند.

این پارچه سال های سال است مورد مصرفشان قرار گرفته و مربوط به یک یا دو دهه اخیر نبوده است.

با وجود رقابت شدیدی که در بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی وجود دارد، فروشنده ها باید عملکرد بهتر و مناسب تری با مشتریان از خودشان نشان داده و توانایی جذب متقاضیان این محصول را داشته باشند.

عمده تولید کارخانه های نساجی پارچه های تترون از الیاف پلی استر بهمراه لیفی دیگر به نام ویسکوز است، این در حالی است که لیف فلامنت را هم در این بازه وارد می کنند و بعنوان چله مورد استفاده قرار می دهند.

مرکز خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی

همیشه خریداران به دنیال روش ها و راه هایی هستند که وقت زیادی از آن ها نگرفته و موجب صرفه جویی در زمانشان شود تا بتوانند در تایمشان صرفه جویی کرده و آن را برای کارهای ضروری تر در نظر بگیرند.

برای خرید، می توانید به مراکز فروش پارچه تترون بیمارستانی بصورت اینترنتی مراجعه کرده و از این بابت آسوده باشید.

پارچه های تترون را مراکز، مورد فروش با عرض های زیادی قرار می دهند که عرض ۱۵۰ سانتی متر، مناسب تر برای دوخت سفارشات بیمارستان ها بوده و کمترین پرتی را برای تولیدی ها بهمراه دارد.

سایت عرضه پارچه تترون بیمارستانی به قیمت ارزان

برای خرید همه مراجعه کنندگان و متقاضیان ترجیح می دهند به فروشنده های منصف مراجعه کرده و خرید محصولات مورد نیازشان را از آن ها انجام دهند.
رقابت بالایی که در مورد مراکز فروش پارچه تترون بیمارستانی و در کل منسوج مصرفی در این مراکز وجود دارد، فروشنده ها را ترغیب کرده دست به تاسیس فروشگاه های اینترنتی بزنند.،

در سایت های موجود، فروش پارچه بی واسطه انجام شده و این گونه، خرید آسانی را برای مراجعه کنندگان به این نمایندگی ها به دنبال خواهد آورد.

لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی با بهترین کیفیت

فروش پارچه تترون بیمارستانی

انواع تترون بیمارستانی زمانی با بهترین کیفیت بفروش خواهد رسید که تولیدش در کارخانه ها با الیاف پلی استر صورت بپذیرد و اصلا در هیچ جای تولید به دستگاه ها، فلامنت تزریق نگردد.

فروشگاه های اینترنتی، قیمت روز پارچه های بیمارستانی را به آسانی در اختیار مراجعه کنندگانشان قرار داده و برای استعلام در این زمینه و سپس خرید، زمان زیادی را از خریداران هدر نمی دهند.

پارچه های دارای بهترین کیفیت، خصوصیات ذیل را دارند:

 • ثبات رنگ زیاد
 • انعکاس دهنده نور نمی باشند
 • بوی نامطبوع نمی دهند
 • نازک نبوده
 • و اگر هم بصورت عدلی مورد سفارش قرار گیرند، همه طاقه ها یک رنگ می باشند
 • کمی عرض را نیز ندارند و تمام طاقه ها در همان عرض مورد خرید است
به سایت امتیاز داده و ما را خشنود سازید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی به صورت عمده

فروش پارچه تترون بیمارستانی تولید کارخانجات تأیید شده در ایران، به صورت عمده و با …

کانال تلگرام اینستاگرام