فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی / فروشگاه عرضه اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروشگاه عرضه اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی و انواع پارچه را نمایندگی های عرضه اینترنتی انجام داده و برای خریداران، سفارشات آن ها را به مقصد ارسال می نماید.
در نمایندگی های اینترنتی، عرضه انواع محصولاتی که مورد نیاز انسان ها است انجام می شود.
هر کالایی که جزو ملزومات بوده اگر مورد فروش در نمایندگی ها قرار بگیرد، صد در صد آمار معاملات بالایی را نیز خواهد داشت.
مثلا مواد غذایی نظیر برنج یا هر ماده دیگری که بصورت روزانه یا حداقل هفتگی مصرف می شود و در زندگی جایگاه بالایی دارد.
برای پوشاندن بدن و حفاظت از آن در برابر شرایط بد آب و هوایی و محفوظ بدن از خطرات، پارچه استفاده شد.
پارچه هایی که در ابتدا تنها برای حفاظت مورد کاربرد قرار گرفت و سپس باتوجه به فراگیر بودنش، جنبه زیبایی و شکیل بودن در آن هم مطرح شد.
کم کم دولت های مختلف تصمیم گرفتند که ارگان های موجود در کشورشان، هر کدام لباس فرم بخصوصی را برتن کنند.
مثلا نیروی هوایی و انتظامی یا ادارات مختلف یا مدارس و آموزشگاه ها یا مراکز خصوصی بنابر تصمیم باید لباس فرم خاصی را در ساعت کاری بپوشند و برتن نمایند.
حنس و نوع و رنگ و کیفیت پارچه های مورد استفاده در لباس های مصرفی را هیئت مدیره و ریاست آن مجموعه برعهده خواهد گرفت و مشخص می کند.
بعنوان نمونه انواع پارچه که مصرفی در دوخت لباس مدارس است باید مقاومت بالایی در برابر شست و شو داشته و بتوانند افراد، حداقل لباس های دوخته شده از این پارچه را یک سال یا حداقل ۶ ماه با خیال راحت برتن کنند، بدون این که کوچکترین آبرفت یا تداخل رنگی برای لباس ها پیش بیاید.

برخی پارچه ها، شناخته شده تر در دوخت لباس های خاص تری هستند، چنانچه در خطوط بالایی به عنوان نمونه لباس فرم مدارس آورده شد از پارچه ترگال، کجراه یا فاستونی برای روپوش استفاده می شود و همین طور برای دوخت لباس ارگان های مختلف از پارچه های بخصوص دیگری که مسلما خیاطان و تولیدی های فعال در آن حیطه به خوبی می دانند برای دوخت چه لباسی، چه پارچه ای مناسب است یا نیست.

عرضه پارچه فلامنت پنبه

انواع پارچه لباس بیمارستانی

بیمارستان ها هم در شمار ارگان هایی هستند که موظفند از پارچه های بخصوصی برای رفع نیاز خود استفاده نمایند.
انواع پارچه بیمارستانی باید تولید گشته از الیاف مرغوب بوده و بهداشتی باشد.
جدا از بهداشتی بودن، پارچه های مورد استفاده باید از قیمت ارزانی نیز برخوردار باشد تا بتوان آن را بعنوان پارچه مصرفی در بیمارستان ها در نظر گرفت و همین طور ویژگی های دیگر.
زمانی که از بین پارچه های مورد عرضه در فروشگاه ها، یک پارچه بخصوص انتخاب و خریداری می گردد، آن پارچه را برای دوخت لباس و وسایل دیگر هم بکار می برند.

پارچه های مناسب دوخت لباس بیمارستانی گاها با انواع پارچه مناسب دوخت وسایل نظیر ملحفه و زوتختی از نظر جنس تفاوت دارد و در برخی مواقع نیز لباس و وسایل کاربردی در این مراکز درمانی را از ۱ پارچه واحد انتخاب کرده و مورد خریداری قرار می دهند و در اختیار خیاطان و تولیدی های طرف قراردادشان می گذارند.

پارچه لباس و وسایل بیمارستانی اگر در تایم کوتاهی، کمتر از ۱ روز استفاده شود قاعدتا از پارچه اسپان باند بیمارستانی انتخاب می گردد.
برای تایم های طولانی تر و چند روز، انواع پارچه فلامنت بیمارستانی مناسب است که خود شامل ۲ پارچه متفاوت می باشد:

  1. پارچه فلامنت فلامنت
  2. پارچه فلامنت پنبه

برای دوخت لباس های مورد کاربرد در بیمارستان ها در مدت زمان طولانی تر و با دارای تایم بیشتر، پارچه تترون بیمارستانی انتخاب بهتری است.
و در آخر البسه های بیمارستانی که در مدت زمان بسیار طولانی و نزدیک به ۱ ماه یا بیشتر را از پارچه ترگال یا پارچه کجراه بیمارستانی می دوزند.

لباس های پرستاران و پزشکان و جراحان و پرسنل نیز یا از پارچه ترگال است یا از پارچه کجراه، چون این قبیل افراد این دسته از لباس ها را حداقل ۶ ماه استفاده می کنند و سپس آن را مورد تعویض قرار می دهند.

فروش پارچه فلامنت پنبه

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را در زمان مراجعه به فروشگاه ها و مراکز عرضه با قیمت های متفاوتی انجام خواهند داد.

علت عرضه پارچه فلامنت پنبه با قیمت های متفاوت چیست؟

علت عرضه پارچه فلامنت پنبه با قیمت های متفاوت چیست؟

دلیل فروش این پارچه را در نمایندگی ها با قیمت مختلف بخاطر دلایل بسیاری می توان دانست: گرماژ، کیفیت و طرح دار بودن یا نبودن این پارچه.

طرح دار و نقش دار بودن، وزن بالا و نرمی و لطافت بیشتر همگی از دلایل ازدیاد قیمت فروش است.
البته کلیه خریدارانی که در زمینه این قبیل پارچه ها فعالیت می کنند می دانند که رنج تقریبی قیمت ها چگونه است.

خرید اینترنتی پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی را مراکز مختلفی انجام می دهند که یکی از این نمایندگی ها، فروشگاه های اینترنتی هستند.
امروزه لزوم خرید اینترنتی در زمینه افلام مصرفی و پارچه های بیمارستانی بخوبی حس می گردد و مراکز آنلاین این نیاز را برطرف نموده اند.
در زمان خریدهای اینترنتی می توان استعلام قیمت ها را نیز به آسانی انجام داد و به صراحت از قیمت های روز آگاه شد.
چه در ایران و چه در سایر کشورها حتی تجار نیز زمانی که اقدام به صادرات می کنند و قصد انجام معاملات با حجم زیاد را دارند به سراغ فروشگاه های اینترنتی می روند.
خرید انواع پارچه بیمارستانی و پارچه فلامنت پنبه از فروشگاه های اینترنتی چه برای مصرف داخلی و چه برای صادرات در حجم عمده و براساس میزان مصرف، تعیین خواهد شد.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

عرضه پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی طرح دار

یکی از طرح هایی که در زمینه پارچه های بیمارستانی خواهان داشته، نوع چهارخانه اش می باشد.
انواع پارچه های بیمارستانی دارای طرح چهارخانه را بیشتر برای دوخت لباس آقایان در رنگ های تیره همانند آبی و در رنگ های روشن و ملیح مانند صورتی برای دوخت لباس بانوان مورد مصرف قرار می دهند، چنانچه قطعیتی در این مورد وجود ندارد و رنگ را خود بیمارستان انتخاب می نماید.
در حال حاضر رنگ های زرد، بنفش، سبز، قرمز، نارنجی هم در زمره تولیدات کارخانجات نساجی برای پارچه های بیمارستانی طرح دار می باشد.

بغیر از فلامنت پنبه، طرح های متفاوت را در خصوص منسوجات بیمارستانی برروی پارچه فلامنت فلامنت و پارچه های تترون نیز اجرایی و آماده می نمایند، این در حالی است که نوع فلامنت پنبه ایش فروش بالاتری را نسبت به تترون و فلامنت دارد و بیمارستان ها راغبند از این نوع، البسه و وسایل مورد نیازشان را خریداری کنند و سفارشش را به خیاطان طرف قرارداد و مورد اعتمادشان دهند.

فروش پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی | عرضه بهترین نوع پارچه به سراسر ایران

از پارچه فلامنت پنبه ای بیمارستانی در تولید و ساخت پوشاک استفاده می شود. شما هم شاید به لباس های رنگارنگ پرسونل مراکز درمانی توجه کرده باشید. بیشتر این لباس ها از جنس فلامنت پنبه می باشند. از این نوع پارچه برای ساخت این موارد کارگرفته می شود:ماسککلاهروپوش دکترروپوش پرستارلباس مریضپرسونولرو انداززیر اندازو ...پارچه فلامنت، از جمله پارچه های مصنوعی به شمار می رود. این پارچه از ترکیب نخ و ویسکوز تولید می شود. فلامنت دارای براقیت و صافی خاصی است. از آن ها همچنین لباس های ورزشی و لباس عادی تولید می شود. باید گفت که کیفیت پارچه ورزشی اش کمی با دیگر انواع فرق می کند. این نوع پارچه درشت تر است. قیمت خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی در بازار فرق می کند. مسائل گوناگونی به قیمت این نوع از پارچه بیمارستانی ربط دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد. 

کانال تلگرام اینستاگرام