فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / فروش پارچه ترگال بیمارستانی | واردکننده نمونه انواع منسوجات درجه یک به کشور

فروش پارچه ترگال بیمارستانی | واردکننده نمونه انواع منسوجات درجه یک به کشور

فروش پارچه ترگال بیمارستانی از سوی فروشگاه هایی انجام می شود که در کار فروش انواع لوازم پزشکی هستند. این نوع فروشگاه ها را می توان در نزدیکی بیمارستان ها پیدا کرد. همچنین آنان در کلان شهرها در بازارهای ویژه فعالیت می کنند که کاملاً به آسانی قابل دسترس هستند. این فروشگاه ها انواع پارچه بیمارستانی را به فروش می رسانند. 

ترگال، یکی دیگر از انواع پارچه بیمارستانی است. این نوع پارچه دارای انواع گوناگونی می باشد که عبارتند از:

 • ترگال کجراه
 • ترگال طرح دار
 • ترگال ساده

نوع ساده این پارچه بیمارستانی، صد رنگ متنوع دارد. این دست خریدار را برای بهترین انتخاب باز می گذارد. همچنین ترگال طرح دار هم نوع چهارخانه اش از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. از ترگال بیشتر برای تولید لباس پرسونل، پرستار و پزشک استفاده می شود. این پارچه به علت این که مایعات را جذب نمی کند، کارایی بالایی دارد.

فروش پارچه ترگال بیمارستانی | واردکننده نمونه انواع منسوجات درجه یک به کشور

کارخانه تولید پارچه بیمارستانی ترگال در تهران

کارخانه تولید پارچه بیمارستانی ترگال در تهرانکارخانه تولید پارچه بیمارستانی ترگال در تهران نمایندگی های فروش دارد. شما اگر سری به بازار فروش لوازم پزشکی و یا بازار پارچه فروشی ها در این شهر بزنید، متوجه این نمایندگی ها خواهید شد. مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی را می توان از این بازارها پیدا کرد و هر چقدر پارچه نیاز است را خریداری نمود. 

پارچه ترگال به دلیل مقاومت بالایی که دارد، مورد توجه قرار گرفته است. این نوع پارچه در زمینه های مختلفی کارایی دارد که عبارتند از:

 • پارچه بیمارستانی 
 • پوشاک عادی
 • پوشاک ورزشی 

کارخانه های تولید کننده پارچه بیمارستانی ترگال، این نوع پارچه را در شهرهای گوناگون توزیع می کنند و به فروش می رسانند. برای خرید بهترین نوع این پارچه می توانید به نمایندگی های آن سر بزنید.

خرید و فروش عمده انواع پارچه های ایرانی

خرید و فروش عمده انواع پارچه های ایرانی خرید و فروش عمده انواع پارچه های ایرانی از مجراهای مختلفی انجام می پذیرد که در زیر به گونه مختصر به آن ها پرداخته خواهد شد:

 1. کارخانه: عمده فروشی اصلی جایی است که در آن تولید صورت می گیرد. شرکت های تولیدکننده پس از این که محصول خود را آماده کردند، آن را به صورت عمده به بازار عرضه می دارند.
 2. نمایندگی: شرکت های تولیدکننده پارچه، نمایندگی های مختلفی در شهرهای گوناگون کشور دارند. این نمایندگی ها وظیفه شان توزیع و پخش عمده محصولات کارخانه است. 
 3. فروشگاه ها: برخی از فروشگاه های سطح شهر هم در کار خرید و فروش عمده انواع پارچه هستند. آنان با قیمت ارزان تری کالا را به فروش می رسانند.
 4. فروشگاه های آنلاین: خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی غیر بیمارستانی از وب سایت های اینترنتی بسیار ساده است. این وب سایت ها کالا را به صورت عمده هم به فروش می رسانند.

نمایندگی فروش پارچه ترگال ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش پارچه ترگال ایرانی و خارجیدر بازارهای مختلف شما می توانید نمایندی فروش پارچه ترگال ایران و خارجی را پیدا کنید. این نوع پارچه را شرکت های کمی در ایران هستند که به فروش می رسانند. در این زمینه می توان به کارخانه نساجی فدک اصفهان اشاره کرد که ترگال را تولید می نماید.

در این میان برخی از شرکت های بازرگانی پارچه ترگال را از کشورهای گوناگون وارد کردند. آنان برای این که کالای شان را به فروش برسانند، اقدام به ایجاد نمایندگی های مختلفی در شهرهای گوناگون کردند. این نمایندگی های را می شود به راحتی پیدا کرد. شرکت های تولیدی وارداتی قیمت پارچه ترگال بیمارستانی را تعیین می کنند.

واردکننده انواع پارچه بیمارستانی اعلا

واردکننده انواع پارچه بیمارستانی اعلادر ایران پارچه های بیمارستانی گوناگونی تولید می شوند که نام آشناترین شان این ها هستند:

 • پارچه اسپان باند بیمارستانی
 • پارچه فلامنت بیمارستانی
 • پارچه کجراه بیمارستانی
 • پارچه تترون بیمارستانی
 • پارچه ترگال بیمارستانی
 • و ….

قیمت پارچه بیمارستانی در بازار متفاوت است. در همین حال وارکننده هایی هم هستند که انواع پارچه بیمارستانی را عرضه می دارند. این واردکنندگان از طریق نمایندگی ها و یا اینترنت کالای خود را عرضه می دارند. شما می توانید به وب سایت های مختلفی سر بزنید که این نوع از پارچه های وارداتی را خرید و فروش می کنند. آنان در انواع متفاوتی پارچه های بیمارستانی را عرضه می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی روپوش پزشکی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی برای دوخت روپوش پزشکی از طریق آنلاین و سایت کارخانه های …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام اینستاگرام